Garnek Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus metaliczny zapiekanka z pokrywką 28 cm różowe złoto BH/1516 | 190 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1516 | 209 zł |
Garnek Rose Gold, 6,1 L, ze szklaną pokrywką | 189 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold, różowe złoto, z pokrywką, 2 | 199 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Ceny na Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 | od 129 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1515 | od 151 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 | od 189 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →