Garnek Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094 |
|
W zestawie zdejmowane silikonowe nakładki na uchwyty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANIT DIAMOND 20cm 2,4l BERLINGERHAUS BH-1094 | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, ze szklaną pokrywką, 20 cm, | 160 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 20cm 2,4l BERLINGER HAUS BH-1094 | 190 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094
Ceny na Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094 | od 149 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1095 | od 188 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | od 275 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | od 345 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →