Mleczarz Berlinger Haus Black Rose BH-6138
Berlinger Haus Black Rose BH-6138 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-6138
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-6138 | 59 zł |
Berlinger Haus Garnek do mleka BLACK ROSE BH-6138 | 63 zł |
Garnek Berlinger Haus, 1,2L, BH/6138 | 65 zł |
GARNEK GRANITOWY DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-6138 | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →