Butelka termiczna Berlinger Haus Black Rose BH-7498 0.5 l
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Black Rose BH-7498 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-7498 0.5 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Butelka termiczna BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH-7498 | 75 zł |
SPORTOWA BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-7498 | 65 zł |
Butelka termiczna BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH-7498 | 75 zł |
Berlinger Haus SPORTOWA BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-7498 | 75 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →