Czajnik elektryczny Berlinger Haus Black Rose BH-9077 2200 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9077 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-9077 2200 W 1.7 l czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electric kettle with thermometer 17L black- rose gold BH/9077 | 168 zł |
Czajnik elektryczny Black Rose BH/9077, 1,7 l | 169 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9077 Czarny | 175 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9077 | 177 zł |
Berlinger Haus - BH/9077OR - czajnik elektryczny z termometrem 17L czarne | 194 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →