Електрочайник Berlinger Haus Black Rose BH-9077 2200 Вт 1.7 л чорний
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-9077 2200 Вт 1.7 л чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electric kettle with thermometer 17L black- rose gold BH/9077 | 168 zł |
Czajnik elektryczny Black Rose BH/9077, 1,7 l | 169 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9077 Czarny | 175 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9077 | 177 zł |
Berlinger Haus - BH/9077OR - czajnik elektryczny z termometrem 17L czarne | 197 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →