Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9094 червоний
Фото 5 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9094 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9094 червоний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus - BH/9094 - Czajnik elektryczny szklany bordowy BH/9094 | 136 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Burgundy Collection BH/9094 | 191 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.7l BERLINGER HAUS BH-9094 BURGUNDY | 179 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Burgundy Collection BH/9094 BH-9094 | 191 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9094
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9094 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9095 мідний | від 179 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9094 червоний | від 136 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9096 чорний | від 179 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →