Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9068 червоний
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9068 червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electric kettle with thermometer 17L burgundy BH/9068 | 175 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9068 | 225 zł |
Czajnik elektryczny Burgundy 1,7 l, z termometrem | 219 zł |
Czajnik Elektryczny 1.7l Z Termometrem Berlinger Haus Bh-9068 Lumarko! | 263 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9068 | 285 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9068
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9068 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 бронзовий | від 175 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9072 зелений | від 210 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 нержавіюча сталь | від 189 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 синій | від 199 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 червоний | від 175 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →