Електрочайник Berlinger Haus Rose Gold BH-9121 мідний
Фото 6 | Очікується у продажу 186 zł Тип: електрочайник; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 2200; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води; Відкривання кришки кнопкою; Подача води: Підсвічування; Матеріал: скло; |
Berlinger Haus Rose Gold BH-9121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-9121
Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-9121 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-9124 синій | від 192 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9120 червоний | від 136 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9125 чорний | від 192 zł | 2 пропозиції |