Ваги Berlinger Haus BH-9424
Фото 3 |
Berlinger Haus BH-9424 бронзовий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9424
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digital kitchen scale capacity 5 kg rose gold BH/9424 | 42 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9424 | 81 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9424 złota | 84 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9424 | 78 zł |
Waga kuchenna Rose Gold, prostokątna, do 5 kg | 65 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9424 Lumarko! | 91 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9424 | 85 zł |
Модификації Berlinger Haus BH-9424
Ціни на Berlinger Haus BH-9424 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9424 | від 42 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9425 | від 63 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →