Ваги Berlinger Haus BH-9425
Фото 3 |
Berlinger Haus BH-9425 бронзовий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9425
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digital kitchen scale capacity 5 kg black BH/9425 | 63 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9425 | 78 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9425 | 85 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9425 Lumarko! | 91 zł |
Модификації Berlinger Haus BH-9425
Ціни на Berlinger Haus BH-9425 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9424 | від 53 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9425 | від 63 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →