Waga Berlinger Haus BH-9425
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus BH-9425 brązowy czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9425
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digital kitchen scale capacity 5 kg black BH/9425 | 63 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9425 | 78 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9425 | 85 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9425 Lumarko! | 91 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9425
Ceny na Berlinger Haus BH-9425 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9424 | od 56 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9425 | od 63 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →