Ваги Berlinger Haus BH-9352
Фото 22 |
Berlinger Haus BH-9352 |
|
Батарейки в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9352
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Digital kitchen scale capacity 5 kg rose gold BH/9352 | 63 zł |
Waga BERLINGER HAUS BH-9352 | 80 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9352 | 79 zł |
Waga BERLINGER HAUS BH-9352 | 80 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Berlinger Haus BH-9352
Ціни на Berlinger Haus BH-9352 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9352 | від 63 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9360 | від 79 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9359 | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9363 | від 63 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9355 | від 63 zł | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9362 | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9364 | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus BH-9350 | від 61 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9361 | від 61 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →