Waga Berlinger Haus BH-9352
Zdjęcia 22 |
Berlinger Haus BH-9352 |
|
Zawiera baterie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9352
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digital kitchen scale capacity 5 kg rose gold BH/9352 | 63 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9352 | 79 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9352 różowe złoto | 83 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9352 | 80 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9352 Lumarko! | 91 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9352 | 102 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9352
Ceny na Berlinger Haus BH-9352 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9360 | od 79 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9363 | od 47 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9352 | od 63 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9361 | od 69 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9350 | od 61 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9364 | od 42 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9355 | od 70 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9362 | od 40 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9359 | od 42 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →