Ваги Berlinger Haus BH-9362
Фото 4 |
Berlinger Haus BH-9362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9362
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Cyfrowa waga kuchenna Carbon Pro Collection BH/9362 | 40 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9362 | 82 zł |
Waga kuchenna CARBON PRO, maks. obciążenie 5000 g, szara | 65 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9362 | 70 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9362 Lumarko! | 91 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9362 | 102 zł |
Модификації Berlinger Haus BH-9362
Ціни на Berlinger Haus BH-9362 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9352 | від 63 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9360 | від 79 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9359 | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9363 | від 63 zł | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9355 | від 63 zł | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9362 | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9364 | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus BH-9350 | від 61 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9361 | від 61 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →