Waga Berlinger Haus BH-9362
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus BH-9362 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9362
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Cyfrowa waga kuchenna Carbon Pro Collection BH/9362 | 40 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9362 | 82 zł |
Waga kuchenna CARBON PRO, maks. obciążenie 5000 g, szara | 65 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9362 | 70 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9362 Lumarko! | 91 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9362 | 102 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9362
Ceny na Berlinger Haus BH-9362 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9360 | od 79 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9363 | od 46 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9352 | od 63 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9361 | od 69 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9350 | od 61 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9364 | od 42 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9355 | od 70 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9362 | od 40 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9359 | od 42 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →