Ваги Berlinger Haus BH-9276
Berlinger Haus BH-9276 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9276
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9276 z misą czarna | 110 zł |
Waga kuchenna Black Rose, z miską, maks. obciążenie 5000 g | 90 zł |
Waga kuchenna z misą BERLINGER HAUS BH/9276 | 100 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Z Misą Berlinger Haus Black Rose | 48 zł |
Модификації Berlinger Haus BH-9276
Ціни на Berlinger Haus BH-9276 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9292 | від 81 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus BH-9291 | від 75 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus BH-9276 | від 48 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →