Waga Berlinger Haus BH-9276
Berlinger Haus BH-9276 NIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9276
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9276 z misą czarna | 110 zł |
Waga kuchenna Black Rose, z miską, maks. obciążenie 5000 g | 90 zł |
Waga kuchenna z misą BERLINGER HAUS BH/9276 | 100 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Z Misą Berlinger Haus Black Rose | 48 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9276
Ceny na Berlinger Haus BH-9276 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9276 | od 48 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9291 | od 75 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9292 | od 81 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →