Waga Berlinger Haus BH-9225
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus BH-9225 Purple EclipseNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9225
Ceny na Berlinger Haus BH-9225 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9040 | od 83 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9225 | od 99 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9091 | od 70 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →