Patelnia grillowa Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6634 28 cm fioletowy
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6634 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6634 28 cm fioletowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Purple Eclipse Collection Patelnia grillowa BH/6634 Metalli | 114 zł |
PATELNIA GRILLOWA TYTANOWA BERLINGER HAUS BH-6634 PURPLE | 139 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Purple Eclipse Collection, fioletowy, 28 | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →