Сковорідка Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 мідний
Фото 4 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 мідний червоний |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 мідний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlingerhaus Miseczka na ryby i steki z marmurową powierzchnią 35 cm różo | 114 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7170 35 cm Różowe złoto | 159 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7170 ROSE GOLD | 149 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7170 35 cm Różowe złoto | 140 zł |
Patelnia Granitowa Do Ryb Berlinger Haus Bh-7170 Rose Gold Lumarko! | 174 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7170 ROSE GOLD | 190 zł |
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 мідний | від 114 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 червоний | від 140 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →