Сотейник Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus with lid Shallow Doniczka z członkiem 32 cm szara kamienna | 198 zł |
GARNEK GRANITOWY BERLINGERHAUS 32cm BH-1157 STONE TOUCH | 229 zł |
Brytfanna Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 32 cm, BH/1157 | 182 zł |
Garnek Granitowy Berlinger Haus 32cm Bh-1157 Stone Touch Lumarko! | 276 zł |
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1157
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см | від 179 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см | від 182 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →