Тажин Berlinger Haus Moonlight BH-1989 22 см чорний
Berlinger Haus Moonlight BH-1989 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-1989 22 см чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garnek BERLINGER HAUS BH-1989 22 cmGarnek Berlinger Haus BH-1989 Moonlight Edition 22 cm. Tajine jest słynnym marokańskim naczyniem, idealnym do gotowania mięsa... щеz warzywami na wolnym ogniu. Tajemnica smaku uwalnianego przez Tajine jest w jego pokrywie, która zapewnia zupełnie inną cyrkulacje powietrza i przepływ temperatury niż naczynia z płaską pokrywą. Wysoki i masywny stożek pokrywy ściśle przylega do krawędzi misy, a tym samym utrzymuje gorącą parę wewnątrz garnka. Electro.plПоскаржитись | 379 zł |
Garnek BERLINGER HAUS BH-1989 22 cmGarnek Berlinger Haus BH-1989 Moonlight Edition 22 cm. Tajine jest słynnym marokańskim naczyniem, idealnym do gotowania mięsa... щеz warzywami na wolnym ogniu. Tajemnica smaku uwalnianego przez Tajine jest w jego pokrywie, która zapewnia zupełnie inną cyrkulacje powietrza i przepływ temperatury niż naczynia z płaską pokrywą. Wysoki i masywny stożek pokrywy ściśle przylega do krawędzi misy, a tym samym utrzymuje gorącą parę wewnątrz garnka.... Avans.plПоскаржитись | 379 zł |
GARNEK MAROKAŃSKI TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1989Tajine jest słynnym marokańskim naczyniem, idealnym do gotowania mięsa z warzywami na wolnym ogniu. Przy jego użyciu ujawnia... щеsię wspaniały, niepowtarzalny smak potraw. Tajemnica smaku uwalnianego przez Tajine jest w jego pokrywie, która zapewnia zupełnie inną cyrkulacje powietrza i przepływ temperatury niż naczynia z płaską pokrywą. Wysoki i masywny stożek pokrywy ściśle przylega do krawędzi misy, a tym samym utrzymuje gorącą parę wewnątrz garnka. Przez to Twoje dania duszą się powoli we własnym soku, zachowując wszystkie składniki odżywcze i wydobywając niepowtarzalny, pełen czułości smak. Tylko Tajine pozwala przygotować naprawdę soczyste mięso, nasycone pysznym sokiem z warzyw i aromatycznych ziół. - Garnek wykonany z żeliwa - Pokrywa wykonana z ceramiki odpornej na wysokie temperatury - Nadaje się do stosowania w piekarniku i na wszystkich rodzajach kuchenek także indukcyjnych. Wymiary garnka: 22 x 7cm Całkowita wysokość naczynia z pokrywą: 25cm Naczynie pasuje do linii naczyń Moonlight Edition Tadżin z kurczaka z konserwowymi cytrynami i oliwkami Składniki ilość porcji: 6 2 łyżki oliwy z oliwek 2 cebule, posiekane 2 łyżeczki czerwonej papryki w proszku 2 łyżeczki mielonej kurkumy 1 łyżeczka mielonego kuminu (kminu rzymskiego) 6 filetów z piersi kurczaka, pokrojonych w dużą kostkę 150 g zielonych oliwek bez pestek 2 cytryny konserwowe, pokrojone na kliny pieprz do smaku 50 g posiekanej świeżej kolendry Sposób przygotowania Przygotowanie: 20min. › Gotowanie: 1godz.30min. › Gotowe w: 1godz.50min. W brytfance rozgrzać oliwę na średnim ogniu. Dodać cebulę i smażyć, aż zmięknie. Wmieszać przyprawy, kurczaka, oliwki i cytrynę. Oprószyć pieprzem. Dodać 150 ml wody i dusić na małym ogniu przez 1,5 godziny. Spróbować i w razie potrzeby doprawić. Podawać na ciepło z kaszą kuskus lub ze świeżym chlebem. Tymiankowe tadżin z kurczaka Składniki ilość porcji: 3 1 łyżka oliwy lub ghee 1 szalotka, pokrojona 3-4 ząbki czosnku 1 pierś z kurczaka (podwójna) 1 duża zielona papryka 1/2 pęczka świeżego tymianku 1 łyżka ras-el-hanout sól pieprz 1/2 cytryny (opcjonalnie) Sposób przygotowania Przygotowanie: 20min. › Gotowanie: 30min. › Gotowe w: 50min. Przygotować spore gliniane naczynie tajine (średnica ok. 30 cm), rozprowadzić na dnie oliwę lub ghee. Rozgrzać. Na rozgrzany tłuszcz wsypać pokrojoną szalotkę, nie musi być bardzo drobno pokrojona. Chwilę podsmażyć, do cebuli dodać czosnek (wyciśnięty lub pokrojony). Pokroić mięso w większą kostkę, dodać do cebuli. Zakryć tajine, chwilę pogotować. W tym czasie pokroić paprykę na duże kawałki oraz posiekać tymianek, wrzucić do mięsa, wymieszać, posolić, dodać ras-el-hanut. Dusić razem pod przykryciem ok. 20 minut, do miękkości mięsa i papryki. W miarę potrzeby dolać nieco wody, żeby mięso nie przywarło do dna. Na koniec spróbować, ewentualnie Garnkiswiata.plПоскаржитись | 319 zł |
Garnek BERLINGER HAUS BH-1989 22 cmGarnek Berlinger Haus BH-1989 Moonlight Edition 22 cm. Tajine jest słynnym marokańskim naczyniem, idealnym do gotowania mięsa... щеz warzywami na wolnym ogniu. Tajemnica smaku uwalnianego przez Tajine jest w jego pokrywie, która zapewnia zupełnie inną cyrkulacje powietrza i przepływ temperatury niż naczynia z płaską pokrywą. Wysoki i masywny stożek pokrywy ściśle przylega do krawędzi misy, a tym samym utrzymuje gorącą parę wewnątrz garnka.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 379 zł |
Berlinger Haus Tażin 2L Moonlight Berlinger Haus BH-1989 | 319 zł |
Garnek Berlinger Haus Moonlight Edition, jasnoszary, czarny, 22 cm, BH/198Tajine jest słynnym marokańskim naczyniem, idealnym do gotowania mięsa z warzywami na wolnym ogniu. Przy jego użyciu ujawnia... щеsię wspaniały, niepowtarzalny sm... EmpikПоскаржитись | 299 zł |
Garnek Marokański Tadżin Tajine Berlinger Haus Bh-1989 Lumarko! | 385 zł |
Серія Berlinger Haus Moonlight
від 612 zł
каструлі, сковорідка, сотейник, 5 шт, для індукції, від 20 см, до 28 см, від 1 л, до 6.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 105 zł
класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 249 zł
заглибний (ручний) блендер, 500 Вт, швидкості 5 шт, плавне регулювання, турборежим, імпульсний режим, ніжка, вінички, ніж подрібнювача
від 65 zł
фляга, 500 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка з клапаном, карабін
від 180 zł
тостер, 850 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: сталь
від 90 zł
приладів 4 шт, ополоник, віничок, лопатка з отворами, з отворами
від 639 zł
планетарний міксер, 1300 Вт, швидкостей: 6, чаша: метал, 6 л
від 629 zł
каструлі, ківш, сковорідка, 6 шт, для індукції, від 16 см, до 36 см, від 1.3 л, до 4.1 л, алюміній
від 135 zł
класична, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: титан
від 168 zł
заглибний (ручний) блендер, 500 Вт, швидкості 5 шт, плавне регулювання, турборежим, імпульсний режим, ніжка
від 86 zł
приладів 6 шт, підставка, ополоник, шумівка, лопатка, кухарська, для спагетті, товкачка
від 119 zł
ківш, для індукції, до 16 см, до 1.2 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 189 zł
гриль, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 123 zł
ручний міксер, 200 Вт, швидкості 5 шт, турборежим, вінички
від 149 zł
каструля, для індукції, до 20 см, до 2.2 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 199 zł
сотейник, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 179 zł
каструля, для індукції, до 24 см, до 4.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 239 zł
класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, без антипригарного
від 109 zł
класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 239 zł
класична, 3 шт, 20 см, 24 см, 28 см, дно: індукційне, багатошарове, матеріал: сталь, покриття: титан, термодатчик
від 79 zł
для млинців, 25 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 116 zł
гриль, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 200 zł
для млинців, 26 см, дно: індукційне, матеріал: сталь, без антипригарного
від 110 zł
гриль, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кераміка
від 139 zł
гриль, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кераміка
від 670 zł
жарівня, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, багатошарове, матеріал: сталь, без антипригарного
від 209 zł
класична + гриль, 3 шт, 20 см, 24 см, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 90 zł
класична, з кришкою, 24 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 89 zł
класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)