Сковорідка для млинців Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 25 см чорний
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 25 см чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW GRANIT DIAMOND 25cm BERLINGER HAUS BH-1797 | 92 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Granit Diamond Line BH/1797 25 cm | 96 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus czarny, 25 cm, BH/1797 | 96 zł |
Patelnia Do Naleśników Granit Diamond 25cm Berlinger Haus Bh-1797 Lumarko! | 105 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →