Сковорідка Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Carbon BH-6890 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6890 CARBON PRO | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, 28 cm, BH/6890 | 128 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Berlinger Haus Bh-6890 Carbon Pro Lumarko! | 139 zł |
Модификації Berlinger Haus Carbon BH-6890
Ціни на Berlinger Haus Carbon BH-6890 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-6888 20 см | від 70 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon BH-6889 24 см | від 75 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 см | від 119 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →