Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1952 28 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1952 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1952 28 см
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1952 28 cm | 143 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1952 | 135 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1952 28 cm BH-1952 | 143 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose 28cm 3szt. | 138 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1952
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1952 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1951 24 см | від 90 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1952 28 см | від 109 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →