Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-7053 червоний
Фото 11 |
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-7053 червоний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Burgundy Metallic BH-7053 (7 elementów) | 256 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Burgundy, czerwony, 5 elementów, BH/7053 | 253 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Burgundy Metallic BH-7053 (7 elementów) | 256 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7053 | 269 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw 20 24 28cm | 255 zł |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- Сковорода 20х4.5 см, 1.0 л
- Сковорода 24х4.8 см, 1.7 л
- Сковорода 28х5.2 см, 2.4 л
- 2 пластикові кришки
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-7053
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-7053 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 графіт | від 252 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 мідний | від 186 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 синій | від 251 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 червоний | від 253 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →