Сковорідка Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 графіт
Фото 11 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 графіт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-7055 (5 elementów) | 271 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7055 | 269 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-7055 (5 elementów) | 271 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, 5 elementów, BH/7055 | 252 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Bh-7055 Lumarko! | 315 zł |
Комплектація:
- Сковорода 20х4.5 см, 1.0 л
- Сковорода 24х4.8 см, 1.7 л
- Сковорода 28х5.2 см, 2.4 л
- 2 пластикові кришки
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 графіт | від 252 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 мідний | від 242 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 синій | від 269 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 червоний | від 256 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →