Сковорідка Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 синій
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 синій
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Aquamarine Edition BH-7056 (5 elementów) | 271 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7056 BH-705520211127162021 | 269 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Aquamarine Edition BH-7056 (5 elementów) | 271 zł |
Zestaw patelni z odpinaną rączką BerlingerHaus AQUAMARINE, 7 elementów, ni | 279 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, niebieski, | 287 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Bh-7056 Lumarko! | 315 zł |
Комплектація:
- Сковорода 20х4.5 см, 1.0 л
- Сковорода 24х4.8 см, 1.7 л
- Сковорода 28х5.2 см, 2.4 л
- 2 пластикові кришки
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-7056
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 графіт | від 252 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 мідний | від 240 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 синій | від 269 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 червоний | від 256 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →