Блендер Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій
Фото 10 |
Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition Hen Blender Aquamarine Edi | 111 zł |
BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9048 AQUAMARINE | 195 zł |
Blender ręczny ze stali nierdzewnej BERLINGERHAUS AQUAMARINE, 500 W, funkc | 189 zł |
Blender ręczny BERLINGER HAUS BH/9048 | 206 zł |
Blender Ręczny Berlinger Haus Bh-9048 Aquamarine Lumarko! | 227 zł |
BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9048 AQUAMARINE | 246 zł |
Модификації Berlinger Haus Metallic Line BH-9048
Ціни на Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9046 зелений | від 189 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 синій | від 111 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9047 червоний | від 189 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9044 чорний | від 168 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →