Сотейник Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 28 см
Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1877 | 185 zł |
Berlinger Haus Garnek Metallic 28cm (BH-1877) | 190 zł |
Płytki garnek z pokrywką BERLINGERHAUS AQUAMARINE, aluminiowy, 3,8 l | 189 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, z pokry | 200 zł |
Garnek Granitowy 28cm Berlinger Haus Aquamarine Line Bh-1877 Lumarko! | 218 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →