Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1634 | 89 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, 24 cm | 78 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1634 | 115 zł |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1634
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1634 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 см | від 65 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см | від 78 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1635 28 см | від 119 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →