Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1633 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 см
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 20 cm, BH/1633 | 91 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1633N 20 cm | 65 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose 20cm | 79 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1633 | 75 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1633
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1633 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 см | від 65 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 см | від 89 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1635 28 см | від 119 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →