Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1302 26 см червоний
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1302 26 см червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1302 | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic 26cm | 129 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus Metallic Line, czerwony, 26 cm, BH/1302 | 138 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →