Сковорідка для млинців Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 см червоний
Berlinger Haus Burgundy BH-1272 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 см червоний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Burgundy Edition BH 12 | 100 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC BH-1 | 83 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Burgundy Edition BH 12 | 100 zł |
Patelnia naleśnikowa Berlinger Haus Metallic Line, czerwony, BH/1272 | 79 zł |
Patelnia Granitowa Do Naleśników 25cm Berlinger Haus Red Metallic Line Bh- | 98 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →