Сковорідка для млинців Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 см
Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 см28 см |
|
Підставка в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 см
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BerlingerHaus Granit patelnia do naleśników 25 cm patelnia do naleśników B | 68 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Aquamarine Edition BH/ | 95 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1876 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Aquamarine Edition BH/ | 95 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-1876
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 см | від 68 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7136 28 см | від 105 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →