Patelnia do naleśników Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 cm
Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 cm28 cm |
|
W zestawie stojak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus Granit patelnia do naleśników 25 cm patelnia do naleśników B | 68 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Aquamarine Edition BH/ | 95 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1876 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Aquamarine Edition BH/ | 95 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-1876
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1876 25 cm | od 68 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7136 28 cm | od 105 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →