Wok Berlinger Haus Black Rose BH-1638 28 cm czarny
Berlinger Haus Black Rose BH-1638 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1638 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 3,2L, , BH/1 | 139 zł |
PATELNIA GRANITOWA WOK 28cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1638 | 149 zł |
Patelnia Granitowa Wok 28cm Berlinger Haus Black Rose Bh-1638 Lumarko! | 174 zł |
PATELNIA GRANITOWA WOK 28cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1638 | 190 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →