Patelnia głęboka Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577 28 cm
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brytfanna BERLINGER HAUS BH-6577 28 cm | 191 zł |
GARNEK TYTANOWY 28cm BERLINGER HAUS BH-6577 PRIMAL GLOSS | 179 zł |
Berlinger Haus Garnek tytanowy 28cm berlinger haus bh-6577 primal gloss | 178 zł |
Brytfanna BERLINGER HAUS BH-6577 28 cm | 191 zł |
Garnek Berlinger Haus Primal Gloss, czarny, 28 cm, BH/6577 | 175 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577
Ceny na Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6576 24 cm | od 179 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6577 28 cm | od 175 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →