Patelnia Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 26 cm ciemnobrązowy
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 26 cm ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1522N 26 cm | 147 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1522N 26 cm BH | 147 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1522 | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 26 cm, BH/1522 | 138 zł |
Patelnia Wok Flip 26cm Berlinger Haus Bh-1522 Lumarko! | 149 zł |
Odmiany patelni flip z serii Metallic:
- Akwamaryn BH-1881
- Bordowy BH-1302
- Bordowy BH-6098
- Węgiel BH-1300
- Fioletowy Królewski BH-1867
- Różowo-złota BH-1522
- Różowe Złoto Noir BH-1897
PolecamyPorównaj w tabeli →