Patelnia Berlinger Haus Burgundy BH-1289N czerwony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1289N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1289N czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1289 | 239 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw Metallic 20 24 28cm 3szt. | 255 zł |
Zestaw 3 patelni Burgundy, 20, 24, 28 cm, granitowe | 209 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Touch II, czerwony, 3 elementy | 256 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Berlingerhaus Red Metallic Line Bh-1289 Lumar | 281 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition, burgundowy, | 229 zł |
Wyposażenie:
- Patelnia - średnica 20 cm, wysokość 4,5 cm, pojemność 1 l
- Patelnia - średnica 24 cm, wysokość 4,8 cm, pojemność 1,7 l
- Patelnia grillowa - 28x28 cm, wysokość 4,1 cm, pojemność 2,1 l
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-1289N
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-1289N |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1279 ciemnobrązowy | od 239 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-6156 czarny | od 255 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1289N czerwony | od 209 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6904 grafit | od 233 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-6140 granatowy | od 238 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6041 różowy | od 249 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6018 srebrny | od 201 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →