Czajnik elektryczny Berlinger Haus Emerald BH-9072 zielony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-9072 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Berlinger Haus Emerald BH-9072:
- Podstawa obrotowa 360°
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-9072
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-9072 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 brązowy | od 175 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 czerwony | od 175 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 granatowy | od 199 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 stal nierdzewna | od 176 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9072 zielony | od 210 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →