Termos Berlinger Haus Burgundy BH-7602 0.75 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-7602 0.5 l0.75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-7602 0.75 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
termos Burgundy 075 litra 30 cm Stal nierdzewna czerwony | 47 zł |
TERMOS STALOWY 0,75L BERLINGER HAUS BH-7602 BURGUNDY | 59 zł |
Cotton World Pościel 200x220 bawełna satynowa 3D Fashion Home gruba 3 częś | 54 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-7602
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-7602 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-7601 0.5 l | od 54 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7602 0.75 l | od 47 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →