Sokowirówka Berlinger Haus Burgundy BH-9386
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9386 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9386
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electric citrus juicer burgundy BH/9386 | 91 zł |
WYCISKARKA DO CYTRUSÓW BERLINGER HAUS BH-9386 | 129 zł |
Wyciskarka do cytrusów Berlinger Haus BH-9386 | 143 zł |
Wyciskarka Do Cytrusów Berlinger Haus Bh-9386 | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →