Mikser planetarny Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 ciemnobrązowy
Zdjęcia 25 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 ciemnobrązowy 2021 rokMetallic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlingerhaus robot kuchenny 1300 W Złoto różowe Metaliczny Linia | 608 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9197 1300W | 687 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9197 1300W BH 9197 ROSE GOLD | 687 zł |
Mikser planetarny Rose Gold, 1300 W, 3 końcówki | 639 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197:
- Pokrywka przeciwbryzgowa z otworem na produkty
Modyfikacje Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197
Ceny na Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 ciemnobrązowy | od 608 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 czarny | od 639 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9191 czarny | od 1 234 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9199 czarny | od 769 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 czerwony | od 589 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9196 granatowy | od 665 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus iRose BH-9198 różowy | od 639 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 srebrny | od 639 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →