Каструля Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Фото 3 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus metaliczny zapiekanka z pokrywką 28 cm różowe złoto BH/1516 | 190 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1516 | 209 zł |
Garnek Rose Gold, 6,1 L, ze szklaną pokrywką | 189 zł |
Garnek Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold, różowe złoto, z pokrywką, 2 | 199 zł |
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 | від 129 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1515 | від 151 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 | від 189 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →