Ківш Berlinger Haus Burgundy BH-1255
Фото 5 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1255
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rondel BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH-1255N 16 cm | 85 zł |
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC BH-1255 | 74 zł |
Rondel BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH-1255N 16 cm BH 1255N | 70 zł |
Rondel o śr. 16 cm Burgundy, system Turbo Induction | 70 zł |
Berlinger Haus Rondel Metallic 16cm (BH/1255) | 77 zł |
Rondel Berlinger Haus Metallic, czerwony, 16 cm, BH/1255 | 70 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →