Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9334 червоний
Фото 6 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9334 |
|
Форма індикатора води може відрізнятись.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9334 червоний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik BERLINGER HAUS Burgundy BH-9334 | 287 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.8l BERLINGER HAUS BH-9334 | 269 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Burgundy BH-9334 | 287 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9334 Czerwony | 268 zł |
Czajnik Elektryczny 1.8l Berlinger Haus Bh-9334 Lumarko! | 315 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.8l BERLINGER HAUS BH-9334 | 339 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9334
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9334 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9336 графіт | від 216 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9337 коричневий | від 225 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9335 мідний | від 216 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9339 синій | від 192 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9334 червоний | від 268 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9472 чорний | від 225 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →