Електрочайник Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Morphy Richards Evoke 104406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 104406:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 104406
Ціни на Morphy Richards Evoke 104406 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 білий | від 106 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104401 коричневий | від 112 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь | від 180 zł | 2 пропозиції | ||
Morphy Richards Evoke 104405 чорний | від 113 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →