Електрочайник Morphy Richards Evoke 104401 коричневий
Фото 5 |
Morphy Richards Evoke 104401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 104401 коричневий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 118 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 144 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104041 | 130 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 125 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104041 | 113 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug brązowy mat | 112 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 104401:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 104401
Ціни на Morphy Richards Evoke 104401 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 білий | від 106 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104401 коричневий | від 112 zł | 6 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь | від 163 zł | 5 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104405 чорний | від 112 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →